Lokace & Typhon

Bojuj a zabijej bossy v lokacich, projdi vsema 9 unikalnima lokacema.... Navstiv specialni lokace a dostanse do Typhonu!

Itemy & Vylepsovani

Sbirej ty nejlepsi itemy po celem serveru z ruznych bossu, server obsahuje pres 1000 ruznych itemu ktere se daji vylepsovat a upgradovat hodne zpusoby.

Klany & Eventy

Kazdy den na serveru mate moznost se zucastnit specialnich klanovych a ne klanovych eventu jako "Dobyvani hradu", "Hlavni boss" nebo "Bitva o Lixorin"

Premium

Jedine u nas muzete si zakoupit VIP za 50Kc/2Eur na VZDY

Custom Pluginy

Velka cast serveru se sklada z custom made pluginu ktere nikde jinde nenajdete.

Discord
Pripojte se na nas discord a stante jednom z clenu nasi komunity.

Dubcat-Client
Mame jedno z nejlepsich reseni proti hackerum

Survival svet
Nechces hrat RPG? Nevadi! Nas server obsahuje i normalni survival svet.

Klassy
Vyber si jednu ze 3 klass ktera kazda ma svoji unikalni skilly!

Nové Questy

EDIT:
Jak možná někteří z vás ví, tak se Questy musely z technických důvodu dočasně vypnout a udělat se celé znova. V zásadě se příběh nijak zásadně neměnil, avšak nyní si u několika Questů můžete vybrat odpověď, která dále ovlivní vývoj daného Questu. Zatím se jedná o takovou spíše beta verzi nových Questů,  takže všechny chyby, které najdete prosím nahlaste.

Během posledních dvou dnů jste si mohli všimnout, že na server přibylo několik Questů. Celkový počet Questů pro lokace je 66 a pracovalo velmi dlouho dobu. Na spawnu se během půl roku objevilo několik věcí, které jasně naznačovaly příchod Questů, ale nikoho nenapadlo, že zde Questy budou.

První Quest, který vám povolí i ostatní Questy začnete u Velitele, který se nachází u zbrojnice. Na spawnu se nachazí celkem 10 questerů. Hlavních 5 questerů (Velitel, Náčelník, Hospodská, Dobrodruh, Alchymista), kteří vás provází všemi lokacemi. Další 2 questeři vám dávají vedlejší questy, které se netýkají příběhu. Poslední 3 questeři se k vám napojí v pozdější části příběhu.

Na spawnu se nyní objevila i místnost, kde jsou vypsané všechny questy v daných lokacích i s questery. Místnost najdete hned vedle spawnu.

Vice