Lokace & Typhon

Bojuj a zabijej bossy v lokacich, projdi vsema 9 unikalnima lokacema.... Navstiv specialni lokace a dostanse do Typhonu!

Itemy & Vylepsovani

Sbirej ty nejlepsi itemy po celem serveru z ruznych bossu, server obsahuje pres 1000 ruznych itemu ktere se daji vylepsovat a upgradovat hodne zpusoby.

Klany & Eventy

Kazdy den na serveru mate moznost se zucastnit specialnich klanovych a ne klanovych eventu jako "Dobyvani hradu", "Hlavni boss" nebo "Bitva o Lixorin"

Premium

Jedine u nas muzete si zakoupit VIP za 50Kc/2Eur na VZDY

Custom Pluginy

Velka cast serveru se sklada z custom made pluginu ktere nikde jinde nenajdete.

Discord
Pripojte se na nas discord a stante jednom z clenu nasi komunity.

Dubcat-Client
Mame jedno z nejlepsich reseni proti hackerum

Survival svet
Nechces hrat RPG? Nevadi! Nas server obsahuje i normalni survival svet.

Klassy
Vyber si jednu ze 3 klass ktera kazda ma svoji unikalni skilly!

Klany

Opět po týdnu zde máme nějaké rady, tipy a věci, které jsou jednoduše dobré vědět.

 K čemu jsou vlastně klany?
Klany jsou hlavním zdrojem lahviček a pečetí, které jsou potřeba k výrobě legendárních pečetí, a taktéž je to obrovský zdroj peněz.

Jak se do klanu dostanu?
Po dosažení levelu 20 si vyber klan a použij příkaz /klan join "KLAN". Poté jen čekej na příjmutí tvé žádosti.
Nepočítej však s tím, že tě vezmou do každého, předem by jsi se měl domluvit s vůdcem, nebo zástupcem daného klanu, zda vůbec splňuješ jejich podmínky.

Co když chci vlastní klan?
Vlastní klan určitě není správná cesta pro člověka, který začíná. Prvně je Avšak pokud na tom hráč trvá, tak potom bude potřebovat minimální level 60, pro založení klanu, předem vyhlídnuté lidi, které nabere, hromadu zkušeností se serverem a hlavně by měl mít nějaký věk, aby se nenechal okrást nějakým špatným výběrem zástupců.

Co s klanem mohu dělat?

  • Raidy - Základní zdroj starodávných pečetí, které získáte po nájezdu na jednoho ze čtyř bossů. Každý z nich má nějakou úroveň a od té se také odvíjí odměna např. Zušlechťovací lískty, XP lahvičky, peníze  a malá šance na drop speciálních itemů. Aby to však nebylo jednoduché, je potřeba si raid koupit. Ceny a názvy bossů najdeme pod příkazem /klan raid. Po koupi je možné na bosse chodit v pravidelných intervalech, které najdeme taktéž v již zmíněném příkazu.
  • Poschodí - Prvotní zdroj Catalystů, který je druhá velmi důležitá surovina na výrobu legendárních pečetí. Každý klan má možnost navštívit všech 18 poschodí postupně jednou za 24 hodin. I zde z bossů, kteří jsou velmi silní, padají custom itemy, které odpovídají úrovni bossů. Pro navštívení poschodí použij /klan poschodi
  • Klan Boss - Je nekonečný boss, který s každým poražením zvedá odměnu a zároveň svoji úroveň. Prvních pár levelů dokáže porazit i průměrný klan s hráčmi  s levlem 60+-.Pro víc info /klan boss.
  • Dobývání -  Hrady jsou hlavní peněžní zdroj pro klany. Při dobývání hradů vůdce, nebo jiný zvolený hráč řekne ostatním,  na jaký hrad mají jít. Hlavním úkolem je dát co největší damage do Strážce hradu.  Hrady jsou 4 a na každém je jiná odměna. Na 1 a 2 je větší počet lahviček a na 3,4 je větší počet peněz. Boss, který se v každém hradu ukrývá má 500 000 životů.  Damage se počítá  od začátku hradů v 19:00  až do 19:15 poté se již dmg nepočítá, ale většinou za 15 minut jsou hrady  již dobyté. Po dobytí hradu získává klan, který má největší dmg odměnu a klan, který je druhý má odměnu o něco menší. Hlavní odměnou je ELO, které udává pozici klanu v  /klan top.
  • Lixorin -  Každou sobotu v 20:30 se dobývá hrad lixorin, na který se dostanete pomocí /lixorin tp. Nachází se zde několik fází na kterých se klan snaží nasbírat co největší dmg. Po dobytí dostane každý zúčastněný hráč počet peněz dle rovnice "damage/2". Klan, který dá největší dmg, bude mít do dalšího dobývání přístup do celého hradu, kde se spawnují bossové  "Vector, Marmund a Ezzy" , tihle bossové jsou velkým zdrojem stonů, catalystů, krystalů přežití a další.

Vice