Dubcat.CZ | Menu
Czech-Craft
#17
Registrovaných Hráčů
39082

Nové Questy

EDIT:
Jak možná někteří z vás ví, tak se Questy musely z technických důvodu dočasně vypnout a udělat se celé znova. V zásadě se příběh nijak zásadně neměnil, avšak nyní si u několika Questů můžete vybrat odpověď, která dále ovlivní vývoj daného Questu. Zatím se jedná o takovou spíše beta verzi nových Questů,  takže všechny chyby, které najdete prosím nahlaste.

Během posledních dvou dnů jste si mohli všimnout, že na server přibylo několik Questů. Celkový počet Questů pro lokace je 66 a pracovalo se velmi dlouho dobu. Na spawnu se během půl roku objevilo několik věcí, které jasně naznačovaly příchod Questů, ale nikoho nenapadlo, že zde Questy budou.

První Quest, který vám povolí i ostatní Questy začnete u Velitele, který se nachází u zbrojnice. Na spawnu se nachazí celkem 10 questerů. Hlavních 5 questerů (Velitel, Náčelník, Hospodská, Dobrodruh, Alchymista), kteří vás provází všemi lokacemi. Další 2 questeři vám dávají vedlejší questy, které se netýkají příběhu. Poslední 3 questeři se k vám napojí v pozdější části příběhu.

Na spawnu se nyní objevila i místnost, kde jsou vypsané všechny questy v daných lokacích i s questery. Místnost najdete hned vedle spawnu.
Danecek25
2018-12-28 21:26:29
0
Like
14

Update klanu

Jak nekteri si mohli vsimmout, nedavno probehl update klanu. Plugin ktery poskytoval nas system klanu byl kompletne prepsan.

Toto byl pro nas docela velky projekt, protoze na to navazuje skoro vsechno co se tyce serveru, a hodne veci bylo updatle/prepsane zaroven s timto, starej system byl neefektivni, pomaleji se do nej pridavali novy veci a nebylo to dostatecne flexibilni. Kazdopadne toto vse se zmnenilo s timto updatem, ted mame rychly a lehce pouzitelny system, ktery zrychly v budoucnu pridavani novych features a lepe vyuzije serverovy prostredky.

I presto ze zevnitr vse bylo zmenene, pro vas jsme zachovali ten samej zpusob ovladani toho systemu, ale vylepseny. Kdybyste nasli nejakej bug tak nahlaste to prosim nam pres ticket a nebo na discordu.

Nice co ted?
Ted kdyz mame hotovy tento system chteli bychom zamerit primarne na klanove PvP a pracovat nad tim jako dalsi krok. Ten-to aspekt my jako server moc predtim nevyuzivali, ale ted mame predstavy jak by to mohlo fungovat a chtelibychom to uskutecnit.
Qifi
2018-12-17 14:51:06
Like
6

Oznameni


Vse je nyni ok.

Ahoj, dneska na server se nedostane priblizne do 17:00

Je tomu duvodem novy system item statu kde probehly ruzne optimizace, refactoring a zmeny interniho systemu, ktery se nasadil vcera na server. Zjistilo se dnes rano ze nefunguje uplne spravne jak by mel nebo spise ovlivnil jinou cast systemu takze musi se pockat nez se to opravi.

Neni to nic bez ceho by server nemohl fungovat ale ovlivnuje to dropy itemu (armory a zbrane maji velmi malej damage stat), takze je lepsi pockat takto abysme nemuseli pak menit vam hodne tech itemu.

Dekujeme za pochopeni.
Qifi
2018-10-10 10:57:48
3
Like
10

Nábor na Buildera

Jsme se shodli, že uděláme nábor na buildera.

Požadujeme vyšší úroveň zkušeností, věk není tolik důležitý.
Každý, kdo se chce přihlásit, musí napsat ticket s predmetem "Přihláška na Buildera".

Ticket musí obsahovat
  • Vaši tvorbu (screeny a odkaz na download mapy)
  • Informace o vás a další věci, které jsou už pouze na vás.
Poznamky
  • Vždy je lepší napsat víc, než míň.
  • Přihlášky mají prozatím volný termín.
  • Pokud umíte s nějakým externím programem na úpravu terénu, bude to jen plus.
Builder získá přístup na testovací server, kde bude mít veškerá práva potřebná ke stavění, prefix na hlavním server a popřípadě nějaké prémie za dobře odvedenou práci (většinou kredity)

Upozorňuji, že každou tvorbu kontrolujeme. odkazy na náhodnou tvorbu, myšleno klidně jen ze srandy, bude trestáno.

Přeju všem hodně štěstí.


Edit:
Upozorňuji, že ticket musí mít úroveň, poslat screeny a nick není dostačující!!!

Edit 2:
Nabor byl ukoncen.
hopeyou
2018-08-21 21:28:48
1
Like
6
MC.DUBCAT.CZ
ONLINE
25

Hlasovani


10 XPBottle
0.25 Kreditu
5000 Coins


Muzes hlasovat!
Hlasuj a ziskavej odmeny!
XP Pack

2.0x zvetsene XP po dobu 24 hodin. A taky 2.0x XP zbrani po dobu 24 hodin.

Sleva 25%
Konci za

Informace

Facebook LINK
Discord LINK
Dubcat Client LINK
TS3 TS3.DUBCAT.CZ
EMAIL [email protected]

Forum

Solo poschodí (6)
./heal (4)
Za kredit jsem nic nedostal a zmizel mi (0)
Názor na server a jeho komunitu (9)
Builder (2)

Zadne uzivatele nejsou online.
16 Hostu je online.