Dubcat.CZ | Menu

Czech-Craft
Registrovaných Hráčů
40455
Zpet

WIPE

Kiluboy
Ahoj,
Wipe? Proč? Server je skoro nehratelný, je naprosto zničená ekonomika a nový hráč se tu neudrží déle jak pár dní maximálně týdnů, tak mě napadlo že by mohl být wipe navíc má být nějaký nový velký update typhonu takže by se to dalo spojit. Určitě si všichni pamatujete jaké to bylo po wipu prvních pár měsíců, hrálo tu nejvíc lidí každého to tu bavilo bylo spousta klanů a společně si klany skládali Legendární pečetě aby měli větší klanový dmg na lixorinu a hradech. Teď je to takové že přijde nový hráč a pokud je aspoň trošku normální tak ho nějaký klan sebere a během ani né týdnu vyboostí a ten pak během dalšího týdne přestane hrát. Taky dále je celkem nemožné porazit klan fury ani né tolik kvůli tomu co mají za věci ale spíše kvůli tomu že je snad nemožné složit alespoň 6 schopných hráčů kteří dají nějaký dobrý dmg na lixorinu, na tom novém lidu nejsem ani já schopen dát DMG a to mám dost možná i nejlepší věci na serveru, je to tím že mám celý lixorin maximálně 10fps a to mám vcelku dobrý počítač 2 roky starý a nebyl zrovna nejlevnější, tudíž se skoro nemůžou dostat k dobrým věcem. I když vím že se to nikdy nestalo mohli by se klidně resetnout i VIP a DUB ranky velmi by to pomohlo k rozvoji serveru. Za server by přišli nějaké peníze a určitě by dušan s qifim byly rádi a začalo je znovu bavit dělat nové updaty tak jako minulé prázdniny po wipu.

To je snad vše budu rád za jakýkoli feedback.

Komentare (19)

vinikid98
1. co zrobis ked dostanes z nejakeho dovodu unban tak sa stazujes na to ze je server nehratelny, neni to nas problem ze si dostal permu a urcite uz nie to ze si neschopny si zohnat hracov aby si porazil fury. Jak hovoris ze mas najlepsie veci, kazdy kto ma crit dmg 200 a chance 80 sa moze povazovat ze ma najlepsie veci, tak sa tu s tym nemusis vychvalovat. A to ze mas low pc, to je tak trochu tvoja vec a nemusis sa na to taktiez vyhovarat...
borko369
On môže za to, že dostal unban?
Je celkom logické že nebude tvoj problém to, že server nemá hráčov, takže Kiluboy nemôže zohnať hráčov, aby porazil Fury. K ostatným veciam sa nebudem vyjadrovať, už by mi začalo klesať IQ, keby to mám ešte raz čítať.
MasterGoogle
2. včera si hovoril že tam nebudeš hrať a zrazu chceš wipe cg
borko369
Tvoj príspevok prispel k tomuto tématu veľmi moc! :thumbsup:
HejpiCZ
Přijde mi to zatím jako nejrozumnější věci co kdy Kiluboy napsal. Souhlasím s tím
DJ_CrazyCat
350k na lixe s najlepšími vecami btw
borko369
Tvoj príspevok prispel k tomuto tématu veľmi moc! :thumbsup:
DJ_CrazyCat
Veľmi ma zaujíma tvoja názor stein :P vážim si toho :thumbsup:
skyconnor
potom bych možná začal hrát
hopeyou
+1
swageksot
+1 určitě by pomohl wipe
MasterGoogle
Musíš brať že ak ich to teraz nebaví prečo by ich to malo baviť po wipe preca je to rpg a nie každého baví otročiť potom sa tu vyhováras že je nás nemožné poraziť že sa nedá zložiť 6 schopných hráčou keď si nenabral moc rozumu z tej dopravnej školy čo sa aj čudujes a máš low pc
borko369
Napíšeš "hráčou" a píšeš tu o rozume xddd a zo školy máš vzdelanie, a nie rozum ;)
MasterGoogle
povie borko369
borko369
Wtf to čo si napísal za kktinu?
borko369
+1
EncryptSL
Absolutně nesouhlasím s jakýmkoliv resetem DUB a VIP ranků to by byl absolutní ojeb pro zákazníky čili nakupující ze strany serveru který by si ani neškrtl. Vůbec tvůj postoj v minulosti dost napověděl jaký si vlastně člověk absolutně argumentující tvým povýšeným chováním promiň jako ale za mě určitě ne. Kdyby měl být wipe tak z nějakého důvodu, neberu tuto žádost jako opodstatněnou tvým cílem je zřejmě porazit Fury a dát wipe čistě pro svůj prospěch, nikoliv serveru to co jsi s plodil je nesmysl. Ne všechno si za peníze koupíš, čistě pro ujasnění cílem úspěchu nikdy nebyli peníze ale lidi co na serveru hrají a oblíbili si server samozřejmě k tomu čistě dobrý programátor jako je Qifi, máš lidi jsou i peníze. Tady v tomto případě vážně nemohu souhlasit, je jasné že server by potřeboval reset ale rozhodně na něm nikdo nebude hrát dokud zde bude vládnout toxic a nepříjemné místo, rivalita mezi klany je vysoká a někdy dohání až k šílenství. Né jednou jsem se tady z toho málem položil jak umí být hráči nechutní a nepříjemní přes všechnu snahu udělat server lepším stále se najdou individualisti kteří škodí. Dej mi důvod který převáží všechny mínusy a dám +. Ber to jako konstruktivní feed back, věřím že budeš lepším hráčem a né tím co jsi byl tvoje minulost spíše smrdí špatným pocitem než tím dobrým. Takže tu to máš chtěl jsi feedback, pochybuji že wipe bude každej normální člověk co tu hrál poctivě bez zneužívání bugů ví dobře jak moc těžko se věci vůbec dají získat kolik nocí u toho musel být. Ať se to klidně resetnou věci a obsah ale levely by mohli zůstat.
Lukyy
+1 souhlasim, sice jsem to necetl protoze to bude trash af, ale souhlasim s wipem lmao
CesurTurk
+1

MC.DUBCAT.CZ
11

Hlasovani

10 XPBottle
0.25 Kreditu
5000 Coins

Muzes hlasovat!
Hlasuj a ziskavej odmeny!
Rozbijec Shardu

Pomoci Rozbijece Shardu se daji odebrat shardy z itemu. (Single use item)

Sleva 5%
Konci za

Informace

Facebook LINK
Discord LINK
Dubcat Client LINK
TS3 TS3.DUBCAT.CZ
EMAIL [email protected]

Forum

WIPE (19)
rozbitý quest (1)
MOD rondato (15)