Dubcat.CZ | Menu

Czech-Craft
Registrovaných Hráčů
39082
Zpet

Názor na server a jeho komunitu

EncryptSL
Zdravím všechny jménem všech co jsou ještě normální a mají selský rozum.

Předem bych chtěl jenom vyjádřit svůj názor a můj postoj k chování některých "ba chytrých debilů co jsou na serveru a hrají si na bohy všeho", To že napíšete že je někdo low je fajn pocit co možná sranda, ale pro mě tohle sranda není.

Nejspíše píšete s pocitem že je fajn ponižovat a následně týrat všechny nově nebo aktuálně hrající hráče z různých klanů, chováte se jako nevychovaní haranti aniž by jste věděli s kým si vůbec píšete.

Na serveru jsem se potkal s různými typy lidí fajn hráče, ale z některých je mi ještě víc na blití.
Píšete nám jak jsme low no možná jsme ale to vás neopravňuje nám nadávat nebo vůbec nám vyhrožovat či zesměšňovat hráče našeho klanu.
Napište mi kdy jsme někomu napsali že je low ?
Já zapomněl nikdy, vždy jsem hrál na dubcatu s příjemnou a fajn komunitou a vy z tohoto dobrého serveru děláte maximálně odpad společnosti. Zamyslete se nad svým chováním k ostatním hráčům vůbec si neuvědomujete rizika dnešních možností že se na internetu neschováte nikdy nevíte kdo vás vysleduje a najde případně vám rozbije tu vaší nevymáchanou hubu horší scénáře žaloba a soud.

Neznamená že máte velký klan nebo velké postavení že nás budete šikanovat a urážet.

Dále bych chtěl tímto příspěvkem poprosit AdminTeam aby dohlíželo více na chat a začalo jednat a více trestat za takové slovní útoky na klany. Přijde mi absolutně ubohé a už vůbec někomu nadávat že je low i kdyby byl vám to může být u prdele.

Veškerá použitá sprostá slova berte s rezervou ale nebudu tolerovat další útoky na náš klan.

Díky moc a dobře víte o koho se jedná.

Komentare (9)

DJ_CrazyCat
Ahoj, v prvej rade urážaš hráčov aj ty, tím že vravíš aký majú "selský rozum" a tak. Príde ti zlé keď niekto napíše low zo srandy? Ako ten druhý nemôže vedieť že z toho chytáš depresie? Keby ide o niečo vážnejšie, ale nevidel som už pomerne dlho niekoho nadávať na ostatných, to že niekto napíše low je nič. Celkovo ako si to napísal si napísal zle, nevidím v tom to vyhrožovanie ani zosmiešňovanie, áno.. keby ľudia píšu niečo v zmysle "ten ich klan je tak low, nemali by tu hrať" apod. Ale takto to neni, to že sa tu zmenila komunita je pravda, ale s tím nič ateam nemôže spraviť. Pokiaľ má niekto vyššie postavenie alebo velký klan(ako si povedal) tak je logické že si z vás občas spravia srandu. Zastavil som sa zase pri ďalšom slove ktoré je tu len tak, šikanovanie, príde ti že ľudia na dubcate šikanujú? Nadávajú ti okrem toho že ti napíšu low? Predtým ako píšeš forum tak si porozmýšlaj čo presne napíšeš, inak to dopadne takto, že ti vyvrátim skoro celý ticket, pokiaľ je ticket nepotrebný ako tento hneď by som ho ako ateam hodil do koša(vymazal), k tomu že nikdy nevieš či si ťa môže vystopovať, presne tak, ale nevidím dôvod aby niekto kvoli slove low išiel aspoň 200km aby si mu dal jednu facku a potom ti ju aj tak vráti a dopadneš horšie ako si chcel. Tento ticket je najviac o ničom, ďakujem za pochopenie.
EncryptSL
Tvůj názor respektuji, a jak tu píšeš "Ako ten druhý nemôže vedieť že z toho chytáš depresie?" Tak proč to píšeš ? :), Sám mi tady píšeš že se mám zamyslet :) ale pří jde ti to fajn někoho takhle urážet ?
Ani se nezamyslíte nad tím jak vůbec to může vyznít že, tobě a ostatním to může přijít fajn ale mě už teda ne.

Deprese nechytám tohle je čistě můj názor a pohled na věc, nikoliv deprese :).
Takže dle tvého tento topic je bez předmětný ? Takže ti pří jde fajn když by ti někdo neustále psal každý den jak jsi low ? Chceš mi vyvrátit můj názor který mi vyvrátit nemůžeš. Pochopil bych kdyby jste to napsali jednou ale několikrát za den ? "Takže sranda :)".

S mým názorem nemusíš souhlasit ale tohle je pohled na věc co mě aktuálně na serveru štve.
Klidně to tu vyvrať a celé popři.

Vůbec jsi nepochopil podstatu slova u toho co jsem myslel tím že by vám někdo mohl dát přes hubu.
Musíš si uvědomit že nik nevíš s kým hraješ.

Když si tu hrajete na dospělé tak se aspoň tak chovejte nevidím důvod proč takhle na sebe útočit skrze zbytečné slova které nám píšete.

A nemyslím si že ty jsi ten člověk který by to nepochopil.
DJ_CrazyCat
EncryptSL, nehráš tu chvílu, sám by si mal vedieť, že ak ti napíše niekto low tak ho budeš ignorovať, ostatným je úplne jedno že tebe to nepríde fajn, nikto sa v reálnom živote nebude zaujimať či ti to ublížilo.

Presne tak, príde mi fajn keď niekto niekomu píše že je low, pokiaľ si za tú dobu čo si tu hral nezistil, že existuje príkaz ako /ignore, tak si fakt zaostalý.

Presne tak, preto by si ani ty nemal písať že niekto za niekym príde a rozbije mu hubu, teraz si sám povedz, prišiel by si za niekym kto ti píše že si low vo virtuálnom svete? Odpoveď je asi nie, pretože nevieš ku komu a kde ideš, či ti to za to stojí apod.

Low neni zbytočné slovo, je to slovo ktoré ľudia píšu pretože vás bolo viac a nedali ste hrad a podobne. Ano, nemusí sa to písať, ale pokiaľ sa niečo začalo, tak to tu proste ostane.

Presne tak, práve ide o to, že chápem úplne všetko, ale namiesto toho že by si tu písal ako ti vadí komunita, tak čo ju nejak zlepšiť? Nevidím feedback od teba keď toto píšeš.
Heart013
Komu by si zrovna ty Cipísku rozbíjel hubu? :D
Ten pocit, když chytáš deprese ze hry, protože to někdo napíše, že si low :D :D
EncryptSL
Ten pocit když, jsi úplně mimo mísu. Nikde není řeč o depresi ale když myslíš fajn. Pro mě jsi absolutní nula navážet se do druhých umíš ale sám nemáš zameteno před svým prahem hraješ si na frajera ale přitom jsi nic a ty mi tu budeš něco psát.

"Ten pocit, když chytáš deprese ze hry, protože to někdo napíše, že si low :D :D"

Tu jde o nějaký respekt ke druhým jenže ty to vůbec nikdy nepochopíš. Vůbec absolutně tu s tebou ztrácím čas.

Zesměšňovat by vám šlo ale podívat se pravdě do očí vůbec, víc ubohé to být nemohlo.
Avalanche7
lel
Merak007
Já sem nikdy nenapsal low
DzemiKiller
Myslím si že chování některých hráčů poškozuje i server protože pokud je někdo nový a chce se na něco zeptat a nikdo z a teamu zrovna není online tak ho ten který má např. lvl 110 odbyje s tím že si to má zjistit sám a nového hráče to může odradit,takové situace jsem byl několikrát svědkem.
_Matees_
Lol další Zbytečný topic. Nice řeší se tu něco co, je normální, super.

MC.DUBCAT.CZ
25

Hlasovani

10 XPBottle
0.25 Kreditu
5000 Coins

Muzes hlasovat!
Hlasuj a ziskavej odmeny!
Krystal

Při opravování s krystalem opravu budete mít zadarmo. (Single use item)

Sleva 21%
Konci za

Informace

Facebook LINK
Discord LINK
Dubcat Client LINK
TS3 TS3.DUBCAT.CZ
EMAIL [email protected]

Forum

Solo poschodí (6)
./heal (4)
Za kredit jsem nic nedostal a zmizel mi (0)
Názor na server a jeho komunitu (9)
Builder (2)

Zadne uzivatele nejsou online.
17 Hostu je online.